Johtokunta 2021

Puheenjohtaja
Kati Kukkonen
040 5718917
harjulanhallary@gmail.com

Rahastonhoitaja
Kari Rinne
044 2610464
hallanrahastonhoito@gmail.com

Sihteeri / Tiedottaja
Päivi Honkanen
050 5347067
pellonkulma@gmail.com

Työryhmä projektit

Hallituksen jäsen
Pasi Ojala
040 7569837
pasionoy@gmail.com

Hallituksen jäsen / Kuntosalivastaava
Raija Simiö-Helin
050 5454203
raijasimiohelin@gmail.com

Hallituksen jäsen / Verkkoasiat
Sami Kielenniva
040 9113655
kielenniva.sami@gmail.com

Liikuntajaosto

Varapuheenjohtaja / Toiminnanjohtaja 

Sanni Harala
0400 905197
sanni.harala@gmail.com

Hallituksen jäsen
Risto-Matti Lehto
0407186620
risto-matti.lehto@wavin.fi

Hallituksen jäsen
Tiina Kuosmanen
040 5919559
tiinkuos@gmail.com

Hallituksen jäsen / Jäsenrekisteri
Johanna Lauttanen
040 5833183
johanna.lauttanen@gmail.com

Kulttuuri ja tapahtumajaosto

Hallituksen jäsen, Toiminnanjohtaja
Esko Piirainen
050 4961181
eemelipiirainen@gmail.com 

Hallituksen jäsen
Juuso Kutila
040 8214456
j.kutila@gmail.com

Hallituksen jäsen
Pasi Helin
050 0922755
pasi.helin68@gmail.com