Johtokunta 2019

Puheenjohtaja
Sami Kielenniva
040 9113655
Harjulanhallary@gmail.com

Rahastonhoitaja
Kati Kukkonen
040 5718917
katikukkonen73@gmail.com  

Sihteeri / Tiedottaja
Päivi Honkanen
050 5347067
pellonkulma@gmail.com

TYÖRYHMÄ PROJEKTIT

Hallituksen jäsen
Jonna Kuusinen
0400 844065
jonna.kuusinen@gmail.com

Hallituksen jäsen
Pasi Ojala
040 7569837
pasionoy@gail.com

Hallituksen jäsen / Kuntosalivastaava
Raija Simiö-Helin
050 5454203
raijasimiohelin@gmail.com

Liikuntajaosto

Hallituksen jäsen, Toiminnanjohtaja
Kari Rinne
044 2610464
kjrinne@gmail.com 

Hallituksen jäsen / Varapuheenjohtaja
Sanni Harala
0400 905197
sanni.harala@gmail.com

Hallituksen jäsen
Risto-Matti Lehto
0407186620
risto-matti.lehto@wavin.fi

Hallituksen jäsen
Tiina Kuosmanen
040 5919559
tiina.kuosmanen@elisanet.fi

Hallituksen jäsen
Johanna Lauttanen
040 5833183
johanna.lauttanen@gmail.com

Kulttuuri ja tapahtumajaosto

Hallituksen jäsen, Toiminnanjohtaja
Esko Piirainen
050 4961181
eemelipiirainen@gmail.com 

Hallituksen jäsen
Jorma Pohjosmäki
0400 632542
jorma.pohjosmaki@tintti.net

Hallituksen jäsen
Pasi Helin
050 0922755
pasi.helin68@gmail.com